:)


 

DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI W JEDENASTCE, POŻEGNANIE PANI STASI I PANI IRENY (13.10.2017)

 W tym roku Rada Uczniów postanowiła, że z okazji Dnia Edukacji Narodowej należy dać wszystkim pracownikom szkoły nieco wytchnienia, dlatego podczas okolicznościowej akademii na sali gimnastycznej ogłoszono, że uczniowie przejmują wszystkie funkcje naszych szkolnych dorosłych – innymi słowy rozpoczął się Dzień Samorządności. Wcześniej jednak miało miejsce wzruszające pożegnanie naszej pani woźnej – p. Stasi i naszej kucharki . p Ireny, którym podziękowaliśmy za serce i poświęcenie, jakie wkładały w swoją pracę. Specjalnie dla nich „Kamerton” przygotował okolicznościową scenkę wraz z piosenką „Nie ma jak w naszej szkole”. Po wręczeniu przez panią dyrektor nagród dla nauczycieli i pracowników szkoły nastąpiło uroczyste przekazanie klucza nowej pani dyrektor, czyli Jagodzie. Szybko okazało się, że zasady panujące w naszej szkole uległy pewnej modyfikacji. Pani dyrektor Jagoda w towarzystwie ochrony oznajmiła, iż:

           Tylko dzisiaj i wyłącznie dzisiaj, tj 13.10.2017:

·         dozwolone jest używanie telefonów komórkowych, smartfonów, i-fonów, tabletów i innych sprzętów na korytarzach i w czasie lekcji, ale nie można nikomu robić zdjęć i kręcić filmików bez jego zgody

·         można jeść i pić w czasie lekcji

·         dozwolony jest każdy ubiór, można  nosić crop-topy, malować paznokcie i usta

·         odwołane są wszystkie kartkówki i klasówki, chyba, że ktoś je chce pisać

·         dziś jest zakaz przynudzania na lekcjach, bo inaczej ochrona się tym zajmie

·         lekcje mają być przeprowadzone ciekawie, wszyscy mają być uśmiechnięci i mili dla siebie, bo inaczej grozi to dywanikiem u dyrektora, czyli widzimy się u mnie.

               Dziękuję! I niech moc będzie z wami!

Następnie odczytano nazwiska nowych nauczycieli i pracowników „Jedenastki”.

 Po zaprezentowaniu nowej kadry wszyscy wrócili do swoich klas i – dobrze się bawili. No dobra – najlepiej bawili się prawdziwi nauczyciele, bo mieli wolne. Potem równie dobrze bawili się normalni uczniowie, bo mieli więcej luzu. Najciężej mieli nowi nauczyciele i pracownicy szkoły – też się dobrze bawili, ale przy tym mieli okazję doświadczyć uroków i   trudów związanych z byciem po drugiej stronie. Generalnie impreza się udała i pozostał spory apetyt na zorganizowanie Dnia Samorządności w przyszłości.