Czwartego lutego 2016 odbył się w naszej szkole międzygalaktyczny bal karnawałowy. Zabawa miała miejsce na sali gimnastycznej, która została ślicznie udekorowana przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego - pod sufitem wisiały ozdoby z bibuły oraz kula disco, w tle było widać mnóstwo balonów, a na stoliku znajdowały się migoczące reflektory. Cała ta sceneria tworzyła niesamowity nastrój, który udzielił się uczestnikom zabawy. Po sali wirowały postacie w przeróżnych strojach - niektóre dzieci zmieniły się nie do poznania. Nad muzyką, tańcami i zabawą czuwał nasz szkolny Obi-Wan Kenobi, który dbał o to, by uczestnicy byli po jasnej stronie karnawałowej mocy.
Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a międzygalaktyczny bal przebierańców pozostanie na długo w naszej pamięci.
Nasze karnawałowe podziękowania kierujemy pod adresem:
- nauczycieli, którzy nas pilnowali i się z nami bawili
- dziewcząt z klasy V, które zajęły się zabawianiem przedszkolaków i uczniów klas młodszych (były to: Ala, Angelika, Dominika, Magda i Natalia)
- Filipa z klasy V, który był pomocnikiem DJ-ja Obi-Wan Kenobiego
- Radzie Rodziców, która zafundowała balony i nową, wirującą kolorowymi światełkami dyskotekową kulę.                                                                                                      przygotował: Paweł Puchała