Album

 
 

13 października 2014 na sali gimnastycznej naszej szkoły zgromadzili się Uczniowie, by uczcić Święto Pracowników Oświaty.
Oprócz Pani Dyrektor, Nauczycieli, Pracowników szkoły gościliśmy również Rodziców i Panów Wizytatorów.

   Rozpoczęliśmy uroczyście od wprowadzenia Sztandaru Szkoły i odśpiewania Hymnu Państwowego. Później uczennice klasy 6 przybliżyły wszystkim historię tego Święta i złożyły życzenia oraz  podziękowania za trud wkładany w proces edukacji młodych ludzi.

Po części oficjalnej uczniowie klasy 3 i 6 recytowali wiersze i śpiewali piosenki związane ze Świętem Nauczycieli. A ponieważ w naszej szkole nie tak łatwo zostać nauczycielem - dwie nowe Panie (Pani Ewa i Pani Dominika) musiały przejść Chrzest - egzamin :)

Zadania były rozmaite trzeba było głoskować, sylabizować, wykonywać obliczenia matematyczne, odpowiadać na trudne pytania przyrody, zaśpiewać piosenkę, wykonać przeskoki przez skakankę , a nawet ... w ramach zajęć technicznych "stworzyć" z kasztanów jesienne ludki.
uwieńczeniem egzaminu było ... zjedzenie plasterka cytryny i uśmiechnięcie się do obiektywu aparatu. Panie poradziły sobie znakomicie i otrzymały dyplomy - certyfiakty.

Zakończeniem uroczystości była Szkolna Gala Oskarowo - Jabłkowa, podczas której wszyscy Pracownicy Szkoły otrzymali Statuetki(Jabłka) w różnych kategoriach. Portrety do nominacji przygotowali uczniowie.  Prezentacja tutaj :)

   Były również życzenia i słodkie upominki od Rady Rodziców, za które serdecznie dziękujemy :)
 

 

           

        

foto: Pani Mariola Twardowska

Dzień Edukacji Narodowej