:)


 

                    Magiczna moc bajek

 W ramach projektu MAGICZNA MOC BAJEK Kangurki zaprosiły do przedszkola swoje Babcie. Dzień zaczęliśmy od zabaw muzyczno- ruchowych. Następnie wspólnie wykonaliśmy sałatkę owocową, która wyszła przepyszna! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie! :-)

 

mgr Natalia Drapa

 
 
Jednym z działań, które Kangurki miały do wykonania w październiku w ramach projektu MAGICZNA MOC BAJEK było zrobienie Odznaki Pracusia. Każdy maluch wykonał odznakę według własnego pomysłu. Wszystkie prace były piękne i kolorowe.

    

 
W ramach projektu MAGICZNA MOC BAJEK rozmawialiśmy o przyjaźni. Najmłodsi wysłuchali bajkę Kubuś Puchatek i przyjaciele,następnie dzieci mówiły o tym dlaczego przyjaciel w naszym życiu jest taki ważny. Na zakończenie stworzyliśmy kwiat przyjaźni, czyli podaliśmy najważniejsze cechy jakie powinien mieć przyjaciel.

 
W ramach projektu MAGICZNA MOC BAJEK Kangurki wykonały kolejne zadanie, tym razem sportowe. Dzieci uczyły się współdziałania w parach. Dzieci losowały zadanie,a następnie wykonywały je wspólnie z wybranym przez siebie kolegą lub koleżanką. Mimo, że niektóre zadania mogły wydawać się trudne to dzieciaczki poradziły sobie z nimi doskonale!