Nauczyciele

 

Grono Pedagogiczne 
w roku szkolnym 2018/2019

mgr Grażyna Świerczyńska dyrektor szkoły
mgr Beata  Bodnar  społeczny zastępca dyrektora, wychowawca klasy 4b
Katarzyna Bałaj wychowawca grupy Kangurki
mgr Stefan Becker  
mgr Alicja   Cielesta wychowawca klasy 7
mgr Arkadiusz Ciepliński  
mgr Małgorzata Davey  
Ks. dr Krystian Gałąska  
mgr Iwona Hrycyna-Mutz wychowawca kl.1
mgr Anna Janicka  
mgr Izabella Jureczko wychowawca kl.5
mgr Anna Jurek - Zawierucha  
mgr Mariusz Koszowski  
mgr  Jolanta        Lisowska wychowawca kl.3
mgr Katarzyna  Ogaza wychowawca kl.8
mgr Anna Pawełek  
mgr Małgorzata Pawełek  
mgr Cecylia              Pierzchała wychowawca grupy Sówki
mgr inż. Urszula Skubacz wychowawca kl.6
mgr Anna Stodulska  
mgr Anna Szaradowska  
mgr Grażyna Szeląg  
mgr Anna Szyszko  
mgr Elżbieta Śliwińska  
Paulina Tobiasz wychowawca grupy Tygryski
mgr Mariola Twardowska  
mgr Celina Trzeszkowska wychowawca kl.2
mgr Beata Wierzbicka  
mgr Emilia Wilk-Krzyżowska wychowawca klasy 4a
mgr Małgorzata Wilk  
mgr Stanisława Zawadzka  
mgr Sylwia Żółtańska wychowawca grupy Kubusie Puchatki

Grono Pedagogiczne 
w latach 1959 - 2016

mgr  Jadwiga Balicka             
mgr Ewa Baranowska                
mgr Anna Bera           
mgr Edyta Beśka      
mgr Beata Bodnar          
Beata Brożek    
mgr Tomasz Byzdra            
Zofia Celebias               
mgr Alicja  Cielesta    
Mieczysława Choińska                  
mgr Elżbieta Cieplińska             
mgr Arkadiusz Ciepliński           
Katarzyna Dąbrowa    
Alicja Dębicka      
mgr Jolanta Dębicka    
mgr Małgorzata Fabisz    
mgr Ewa Gembała    
ks. dr Krystian Gałąska       
mgr Barbara Grzesiak Sakowicz     
mgr Iwona Hrycyna - Mutz    
mgr Wacław Huk    
mgr Izabela Jureczko    
mgr Danuta Kamińska-Yankevich    
mgr Małgorzata Kierat     
mgr inż. Zofia Kleszcz    
Donata Klimaszewska     
mgr Beata Kmieć     
mgr Marek Kolano    
mgr Sylwia Kolasińska    
Aneta Kołodziej    
mgr Beata Koszałka    
mgr Grażyna Kotarba     
mgr Bogumiła Kurowska    
mgr  Arkadiusz Kwarciak    
mgr Jolanta Lisowska    
mgr Wioletta Łabiak    
mgr Anna Łuków     
Daniela Machał     
mgr Barbara Majcher    
Katarzyna Małek Hanczar    
Dominika Marek    
mgr Antoni Markowski    
mgr Maria Marszewska    
mgr Małgorzata Mrzyk    
mgr Monika Najda    
mgr Renata Niewelt    
Danuta Niewiadomska     
mgr EwaNowak - Kukawska    
mgr Katarzyna  Ogaza    
mgr Kinga Ogaza-Dzięcioł    
Anna Osiadły    
mgr Anna Piątek    
Zdzisława Pietruszczyk      
mgr Cecylia Pierzchała    
mgr  Jadwiga Piprowska     
mgr Teresa Plewa     
mgr Małgorzata Ploch    
mgr Anna Płaczkowska-Stich    
mgr Dorota Pniowska    
mgr Krzysztof Polanecki    
Beata Polit    
mgr  Beata Raczyńska    
mgr Beata Sibik    
mgr inż. Urszula Skubacz    
mgr Katarzyna Sołoducha    
Marian Stępień    
mgr  Anna Szaradowska    
mgr Agnieszka Szczodra    
mgr Jarosław Szkabarnicki     
mgr Lucyna Szpadzik    
mgr Barbara Trzaska     
mgr Celina Trzeszkowska    
mgr Mariola Twardowska     
mgr Hanna Tomaszewska    
Maria Więcław    
Joanna Wołosz    
mgr Elżbieta Wystep    
Barbara Wywioł    
mgr Zofia Zgoda - Bania     
Grażyna Żegan      

oraz             

Ali Janina
Banaś Grażyna
Bartnik Bogdan
Chojak Jerzy
Czernek Małgorzata
Ćwikiel Aneta
Feilhauer Maria
Fic Katarzyna
Gorol Marian
Granczak Ewa
Guzy Danuta
Hajske Agnieszka
Hus Irena
Jedrzejczak Katarzyna
Kaczmarek Małgorzata
Karczewski Ryszard
Kłapczyk Krystyna
Kłosok Anna
Kotlarz Halina
Lipska Grażyna
Maciejewska Jadwiga
Miśkiewicz Jolanta
Moroń Marian
Netwich Aleksandra
  Okoń Barbara
Orkan- Kudła Anna
Patyk Barbara
Piotrowska Grażyna
Polaczek Natalia
Pszonka Wanda
Ranczkowska Irena
Rozkosz Joanna
Skubisz Małgorzata
Smus Danuta
Stępień Irena
Sumera Barbara
Szymkiewicz Andrzej
Szymkiewicz Małgorzata
Trzoska Krystyna
Tuszkiewicz Bożena
Waligóra Zofia
Węgierek Barbara
Widera Danuta
Wilimska Maria
Woźniak Iwona
Wywiał Ewa
Zabielna Bożena
Załęska Agnieszka