Nasze adopcje:

- NELA

- GOGUŚ

- SZNUPKA

- DUSZEK    -  https://goo.gl/photos/JpXu45zWGvrdaLyi8

- adopcja 2016/2017

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-z5-bmQKz2lPcJIFZS5IP8hWOQXhiIfDAdliz1yx6YH7mDZRdhttps://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCA1Lug4fl0p3yGondh9z1M_1Wk-JSXPyQX5azkhnw9LbAyE6qPaździernik jest miesiącem dobroci dla zwierząt

 

POMÓŻMY Z TEJ OKAZJI ZWIERZAKOM ZE SCHRONISKA PRZETRWAĆ ZIMĘ !

 

Znalezione obrazy dla zapytania piesek

PRZYNIEŚMY SUCHĄ KARMĘ ALBO PUSZKI

 ABY PEŁNE BYŁY BRZUSZKIJ!

 

http://www.maluchy.pl/kolorowanki/pies_midi.jpgW dniach 1-30 października 2016 r. trwa zbiórka karmy, środków czystości i innych rzeczy potrzebnych np. miski dla zwierząt znajdujących się w schronisku „Psitulmnie” w Zabrzu. Mamy nadzieję, że się przyłączycie, pomożecie zwierzakom przetrwać zimę i każdy przyniesie coś od siebie. Może to być np. sucha karma, pokarm                 w puszkach dla psów i kotów, makarony, kasza, zabawki dla zwierząt, koce, szampony, miski i smycze.

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCA1Lug4fl0p3yGondh9z1M_1Wk-JSXPyQX5azkhnw9LbAyE6qZachęcamy wszystkie dzieci z przedszkola oraz klas  I-VI  do wzięcia udziału w akcji!

 

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCA1Lug4fl0p3yGondh9z1M_1Wk-JSXPyQX5azkhnw9LbAyE6qPokarm oraz inne rzeczy prosimy o przyniesienie do sali Maluszków.Organizator akcji: S. Żółtańska (wychowawca Maluszków).

 

Z GÓRY DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZWIERZOLUBNYM !!!

 

POMAGAMY ZWIERZĘTOM 2015

Nasza szkoła od lat pomaga zwierzętom z różnych schronisk przetrwać zimę. Tegoroczna akcja odbywała się pod hasłem „Przynieś suchą karmę albo puszki, aby pełne były brzuszki”. Przez cały październik, który ogłosiliśmy „miesiącem dobroci dla zwierząt” Mali Wolontariusze przynosili karmę i rzeczy dla psów i kotów ze schroniska dla zwierząt „Psitulmnie” w Zabrzu. Ta bezinteresowna pomoc zwierzakom pokrzywdzonym przez los ma wielkie znaczenie. Dzięki włączeniu się wszystkich ludzi, którym nie jest obojętny los zwierząt, zebraliśmy dużo puszek, makarony, kaszę i inne przysmaki, a także miski, koce i poduszki. Oby zima w schronisku była w tym roku łagodna i wesoła.

Serdecznie dziękuję wszystkim Zwierzolubnym DarczyńcomJ

-Organizator akcji Sylwia Żółtańska

 

    

Spotkanie z panią Magdaleną i pieskiem ze schroniska

 

DZIEŃ PSIEJ ADOPCJI

20.10.2015 r. w ramach działań ekologicznych obchodziliśmy w przedszkolu „Dzień psiej adopcji”. Z tej właśnie okazji odwiedzili nas cudowni goście, pani Magdalena Szyndowska ze schroniska „Psitulmnie”z Zabrza wraz ze swoim podopiecznym Faraonem, który jest miłym i towarzyskim pieskiem. Pani Magdalena pięknie opowiadała dzieciom jak należy opiekować się psami, pokazywała ładne ilustracje, a dzieci grzecznie słuchały. Nauczyły się również jak zachować się, gdy pies będzie agresywny.  Pani Magdalena opowiedziała dzieciom również o tym jak mieszkają zwierzęta w schronisku i jak można się nimi opiekować np. poprzez adopcję pieska lub kotka. Dzieci rodzice i nauczyciele z naszego przedszkola w większości znają ten sposób pomagania ponieważ są już opiekunami adopcyjnymi pieska Nela, i  pamiętają o nim co miesiąc.

Bardzo dziękujemy pani Magdalenie za miłą wizytę.

 

 

 

 Sylwia Żółtańska