Sukcesy:)

 
rodzaj konkursu nauczyciel przygotowujący

Dnia 24.10.2017 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Gliwicach odbył się IX Miejski Festiwal Piosenki Szkolnej „Szkolny dzwonek”. Nasz szkolny zespół muzyczny „Кamerton” zdobył II miejsce śpiewając piosenkę „Nie ma jak w naszej szkole”. A było to tak:

- refren śpiewali wszyscy

- zwrotki rapowały Ola i Lorena

- instrumentalne wstawki na kolorowych dzwonkach zagrały: Zuzia, Klaudia, Karolina, Justyna, Maja, Paulina, Natalia, Maja, Martyna.

- tekst wymyślił i zespół przygotował – p. Krzyś.

Gratulujemy!!!

 

mgr Krzysztof Polanecki

   
Dnia 13.01.2017 w Szkole Podstawowej nr 28 w Gliwicach odbył się XIII KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK. Nasi uczniowie z klasy III, tj. Justyna, Martyna, Igor, Przemek oraz Oliwier wywalczyli I miejsce w kategorii "zespół klas I-III", zaś Martyna zdobyła dodatkowo wyróżnienie w kategorii "solista". Zespół zaśpiewał pastorałkę: "Hola, hola, pasterze z pola", akompaniując na bum-bum rurkach oraz janczarach, a nasza solistka zaprezentowała pastorałkę "Okno w chmurach". Przygotowaniem uczniów do występu oraz akompaniowaniem na gitarze zajął się pan Krzyś. Gratulacje!

mgr Krzysztof Polanecki