Absolwenci

 

 

Wspomnienia, wspomnienia :) ----- >  

Absolwenci  2009 rok – kl.6a

 

Jureczko         

Anna

Kaniewska

Anna

Kluzek

Marcin

Knopik Krystyna
Nowak Krzysztof
Palędzka Nikola
Simiński Wojciech
Smagowski Adrian
Świtała Krzysztof
Wiśniewski Dawid
Wysocka Natalia

Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
mgr inż. Urszula Skubacz

Absolwenci  2008 rok – kl.6a

 

Chmielowski           

Maciej

Figura

Patryk

Hudziak

Adrian

Jankowski Dominik
Kryszeń Ines
Kulesa Ewa
Lebiedzińska Paulina
Lehman Jarosław
Lisek Patryk
Łojewska Dorota
Madejska Julia
Malinowska Wioletta
Malka Żaneta
Małyszka Przemysław
Mularczuk Krzysztof
Pasierb Amadeusz
Prusek Karol
Szyszko Mateusz
Topka Dariusz
Wiśniewski Bartłomiej

Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
mgr Katarzyna Ogaza

Absolwenci  2007 rok – kl.6a

 

Błesznowski             

Tomasz

Jurek

Łukasz

Kata

Paulina

Kluzek Patryk
Malinowska Marta
Malinowska Karolina
Małysa Grzegorz
Mendel Mateusz
Michalska Justyna
Ogaza Joanna
Orzechowska Agata
Rejman Jessica
Staśkiewicz Daria
Wilk Przemysław
Wolna Karolina
Woszczyk Karolina
Woźny Sebastian
Zieleń Mateusz

Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
mgr Mariola Twardowska

 

 

Absolwenci  2006 rok – kl.6a

 

Górnicka           

Maja

Gruca

Paweł

Jurkiewicz

Marek

Kaptur

Jarosław

Korona

Paweł

Lelak

Izabela

Łojewski

Damian

Piaścińska

Aneta

Prusek

Patryk

Woszczyk

Sebastian

Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
mgr Krzysztof Polanecki

   
   

Absolwenci  2006 rok – kl.6b

 

Boniecki             

Grzegorz

Dutkiewicz

Kinga

Kołbuc

Agnieszka

Kondel

Krzysztof

Kuczera

Katarzyna

Kurkiewicz

Amanda

Lebiedzińska

Sandra

Lechowicz

Ewa

Nowak

Magdalena

Organek

Agata

Panfil

Damian

Pierzchalski

Dawid

Pierzchała

Mariusz

Rogoża

Marta

Rychlik

Katarzyna

Sikora

Mateusz

Smagowska

Patrycja

Soika

Beata

Stramowska

Sylwia

Szyszko

Łukasz

Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
mgr Beata Bodnar

   
   

Absolwenci  2005 rok – kl.6a

 

Czerniak               

Agnieszka

Fąfara

Marzena

Gil

Joanna

Heidenreich

Łukasz

Karpusiewicz

Katarzyna

Kluzek

Rozwita

Krupa

Patryk

Kwaśniowski

Karol

Matić

Stefan

Mysona

Agnieszka

Pierzchalska

Dagmara

Simińska

Patrycja

Strycharz

Anna

Suchoń

Karolina

Szałkowski

Marcin

Tomczyk

Jessica

Tuszkiewicz

Jacek

Wilk

Mateusz

Zaraś

Katarzyna

Ziętarska

Paulina

Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
mgr inż. Urszula Skubacz

   
   
Absolwenci  2004 rok – kl.6a  
Blacha                 Alicja
Błesznowska Aleksandra
Bruzdewicz  Bartosz
Daniel     Paweł
Dębińska          Aleksandra
Lubos             Aleksandra
Małyszka             Karolina
Olszewski              Damian
Pierzchała                Łukasz
Rogoża            Anna
Sobel                   Andrzej
Staśkiewicz                Patrycja
Stępień              Piotr
Strycharz           Grzegorz
Wójtowicz      Wojciech
Zieleń                 Iwona

Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
mgr Ewa Baranowska

 
Absolwenci  2004 rok – kl.6b  
Fruehaut                 Jolanta
Hudziak Daria
Kołeczko      Mariusz
Kondel         Angelika
Krasówka                Monika
Kurkiewicz               Kamil
Lechowicz          Adam
Łaszewska              Katarzyna
Radnik                Damian
Szymański Jacek
Waluga                   Emilia
Woźny Adrian
Wieczorek                Marzena
   
 

Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
mgr Beata Sibik

 
Absolwenci  2004 rok – kl.6c  
Banaś Rafał
Baszyński Marek
Bodak Marcin
Bruzdewicz Magdalena
Dębińska Aneta
Górecki Mateusz
Morgala Daniel
Półchłopek Daniel
Wąsik Rafał
Woszczyk Tomasz
 


Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
mgr Mariola Twardowska

 
Absolwenci  2003 rok – kl.6a  
Badzio                  Sławomir
Bodnar Łukasz
Brachmański       Kamil
Bruzdewicz          Aneta
Fąfara                   Mateusz
Garbacz               Katarzyna
Gawęcka              Marta
Juraszek               Katarzyna
Kuczera                Krzysztof
Łęczyński             Michał
Ogaza                   Daniel
Pukszta                Jarosław
Szudera                Sylwia
Tomczak              Wojciech
Trzeszkowska      Zofia
Waluga                 Mateusz
Woszczyk             Anastazja
Ziach                     Marcin

Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
Beata
Brożek

   
Absolwenci  2002 rok – kl.6a  
Adameczek         Magdalena
Chmielowski        Michał
Fąfara                   Irena
Kołeczko              Michał
Matuszewski        Krzysztof
Miśkiewicz           Marek
Orzechowska       Ewa
Owsińska             Marta
Pyjas                     Krystian
Siemion                Żaneta
Sikora                   Marek
Skowronek           Agnieszka
Wereta                 Jolanta
Wierzchowska     Aleksandra
Zaraś                    Agata
Zaraś                    Piotr
Zumeta Stachowski Jaun Miquel

Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
Anna
Osiadły

Absolwenci  2002 rok – kl.6b  
Bąk                       Ariel
Blacha                  Agata
Bodak                   Wioletta
Bojarski                Patryk
Czuluk                   Filip
Czysz                    Damian
Daczkowska        Sandra
Gruca                    Bogumiła
Jendrysek             Justyna
Jureczko               Sebastian
Kłoda                    Marta
Kmiecik                Angelika
Kołbuc                  Małgorzata
Krasówka             Marcin
Malka                    Mateusz
Napiórkowska     Barbara
Sosna                   Katarzyna
Szarek                   Mateusz

Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
mgr Małgorzata Kierat

Absolwenci  2002 rok – kl.6c  
Bąkowska            Anna
Gawenda             Ewa
Lelak                     Joanna
Nowak                  Janusz
Pawelska             Agnieszka
Pawelski              Piotr
Półchłopek           Grzegorz
Pyjas                     Sebastian
Słodkiewicz         Sebastian
Stuczyński            Grzegorz
Sulej                      Jolanta
Wąsik                   Dorota

Powiększ
naciskając na zdjęcie


Wychowawca:
mgr inż. Urszula Skubacz
Absolwenci  2001 rok  
Antoniak               Iwona
Badzio                  Monika
Baszyński             Bartłomiej
Błesznowska       Elżbieta
Desperak             Łukasz
Dusiński               Dawid
Garczewski          Grzegorz
Heidenreich         Barbara
Heidenreich         Marcin
Jureczko               Damian
Kindla                   Artur
Kotuła                   Piotr
Kwaśniowski       Mateusz
Łaszewski            Łukasz
Łodkowska          Emilia
Maszak                 Natalia
Możdżeń               Michał
Pirowicz               Jarosław
Płaczkowski         Tomasz
Pukszta                Dorota
Ruśniak                Mariusz
Suchoń                 Martyna
Sułkowski             Paweł
Wieczorek            Iwona
Wodka                  Piotr
Wójcik                  Artur
 

Powiększ
naciskając na zdjęcie

Wychowawca:
mgr Beata Koszałka